Justyna Steczkowska i Andrea Bocelli w Szczecinie – razem?

Nagłówek niczym z serwisów plotkarskich i nie dziwcie się, w chwili kiedy Andrea Bocelli potwierdził swój występ w czasie regat The Tall Ships Races 2017, które odbędą się w Szczecinie, nie cichną okrzyki zachwytu.

A jest się czym zachwycać, bo chociaż Andrea Bocelli jest tenorem, to jego występy robią piorunujące wrażenie, raz, za sprawą jego głosu oraz kilku „klasyków” które znamy, dwa, często gęsto wraz z nim na scenie pojawiają się inne gwiazdy, szczególnie kobiety, które wykonują słynny utwór:  „Time To Say Goodbye”

Dobra, wiemy, że Andrea Bocelli wystąpi w czasie trwania regat, a co ma do tego Justyna Steczkowska? Czy to tylko przypadek, że 3 dni przed występem tenora obchodzić będzie swoje urodziny oraz organizować z tego powodu kolejny „urodzinowy” koncert? Justyna od lat zaprasza znanych artystów, aby towarzyszyli jej na scenie podczas występów. Justyna inwestuje w swoją karierę i jest gotowa wiele zapłacić, aby świat o niej szybko nie zapomniał.

Jak donoszą plotkarskie serwisy, Justyna chce przeznaczyć (lub już przeznaczyła) 200 tysięcy na zaproszenie Andrea Bocelli do wspólnego występu. Jeśli to się uda, dołączy do eksluzywnego grona gwiazd, które Andrea Bocelli zaszczycił wspólnym występem. Należą do niego między innymi Barbra Streisand, Celine Dion i Sarah Brightman.

Pozostaje więc pytanie, czy zaproszenie zostało przyjęte, a jeśli tak, to czy wspólny występ odbędzie się przed regatami (wątpię, cały efekt wow! na regatach zostałby spalony, chyba, że koncert byłby bardzo kameralny w zamkniętym gronie), czy też wystąpią razem na regaty (co było by niewątpliwie wielkim sukcesem Justyny oraz zwieńczeniem regat cudownym koncertem). Pozostaje nam mieć nadzieję, że organizatorzy jednego jak i drugiego wydarzenia dobrze przemyślą wszystko…

Dodaj komentarz