Miasto dopiero rozkręca promocję The Tall Ships Races 2017 w Szczecinie!

Wprawdzie na próżno szukać spotów reklamowych i wielkich plakatów, ale małymi krokami coraz bardziej daje się odczuć nadchodzące wydarzenie.

Przez cały czas w sieci pojawiają się coraz nowsze informacje dot. zbliżającego się finału regat. Wiemy coraz więcej zarówno o jednostkach, które odwiedzą nasze miasto (oraz tych, które w ogóle wezmą udział w finale), pojawiają się także pierwsze gwiazdy, które wystąpią na scenie podczas kilku dniowej imprezy.

Miasto także stawia na promocję. Po Szczecinie porusza się regatowy tramwaj, na przystankach pojawiają się naklejki informujące o imprezie, także ZDITM wydał nowe bilety z graficzną prezentacją żaglowców i zaproszeniem mieszkańców do wspólnej zabawy. Szczeciński magistrat od kilku dni wysyła pisma w kopertach, na których widnieje informacja o zbliżających się regatach.

To dobry znak. Takie drobne smaczki pokazują, że miasto doskonale pamięta o tym co będzie działo się w połowie wakacji. Takie smaczki nadają sens całemu wydarzeniu. Osobiście liczymy, że firmy ze Szczecina i okolic dołączą się do promocji finału regat, prezentując chociażby własne produkty i usługi, które mogą wpłynąć na końcową ocenę całej imprezy oraz wrażeń, jakie po sobie zostawi.

 

Kliknij tutaj, aby śledzić listę uczestników regat.

Kliknij tutaj, aby śledzić plan imprezy The Tall Ships Races 2017.

Dodaj komentarz